İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
AFYONKARAHİSAR
Afyonkarahisar Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

Afyon Alkaloid Fabrikasına Afete Hazır İşyeri Eğitimi 18 Ağustos 2017
foto
"Afete Hazır İşyeri" projemiz kapsamında 16.17.18. Ağustos tarihlerinde Bolvadin ilçesinde Afyon Alkaloidleri Fabrikası personeline yönelik Müdürlüğümüz uzman personellerince işyeri acil durum eğitimi, yangın eğitimi ve yangın söndürme teknikleri eğitimi verildi, akabinde tahliye ve organizasyon tatbikatı gerçekleştirildi.
[Devamı]
"Marmara Depreminde Hayatını Kaybedenleri Rahmetle Anıyoruz!" 16 Ağustos 2017
foto
Ülkemizde topraklarımızın hemen hemen tamamı en az bir doğal afet tehlikesinin tehdidi altında bulunmaktadır. En çok afetzede oluşturma açısından bakıldığında ise deprem bu tehlikeler arasında birinci sırada yer almaktadır. KRİZ YÖNETİMİNDEN, RİSK YÖNETİMİNE GEÇİLDİ.
[Devamı]
Köpekli Arama Timleri Sınav Komisyon Kararı 'Eğitim Görev ve Yeterlilik Sınav Uygulamaları' 10 Ağustos 2017
foto
Köpekli Arama Timleri Sınav Komisyonu 07-09 Ağustos 2017 tarihlerinde, Afyonkarahisar Valiliği, AFAD Afyonkarahisar, E.G.M Köpek Eğitim Merkezi Şube Müdürlüğü Gölbaşı/ANKARA, Jandarma Genel Komutanlığı (Nevşehir Jandarma At ve Köpek Eğt. Mrk. K.lığı), İzmir Büyükşehir Belediyesi (İtfaiye Daire Başkanlığı), AFAD izmir, AFAD Samsun, AFAD Bursa ve AFAD Van’ dan oluşan komisyon üyeleri Afyonkarahisar ilinde toplanmış olup, 2017 yılı Köpekli Arama Timleri Eğitim ve Görev Yeterlilik Sınavlarına katılacak başvuru sahiplerine duyurulması amacıyla aşağıdaki kararları almıştır.
[Devamı]
Valimiz Mustafa Tutulmaz Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti Brifing Aldı 10 Ağustos 2017
foto
Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz, Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Müdürlüğümüzün işleyişi , faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı, incelemelerde bulundu.
[Devamı]
İGM Üyelerini Bilgilendirdik 10 Ağustos 2017
foto
İl Genel Meclisi'nin Ağustos ayı toplantılarının 5.birleşiminde Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüzün faaliyet ve çalışmaları hakkında İl Genel Meclis Üyelerine bilgilendirme yaptık.
[Devamı]
Doğalgaz personeline Afete Hazır İşyeri Eğitimi 26 Temmuz 2017
foto
Afete Hazır İşyeri Projesi kapsamında afetlere yönelik farkındalığın arttırılması amacıyla, İlimizde Doğalgaz dağıtım faaliyetlerini sürdüren Aksa Afyon Doğalgaz Dağıtım A.Ş firmasının personeline AFAD Afyonkarahisar İl Müdürlüğümüz uzman personellerince işyeri acil durum eğitimi, yangın eğitimi ve yangın söndürme teknikleri eğitimi ve tahliye ve yangın tatbikatı gerçekleştirildi.
[Devamı]
'O KAHRAMAN BENİM' PROJESİ 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA TANITILDI 17 Temmuz 2017
foto
AFAD Afyonkarahisar olarak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri yapıldığı İlimiz Cumhuriyet Meydanında açtığımız stantımızla "O Kahraman Benim" projesi tanıtıldı. Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ'ında ziyaret ettiği stantta AFAD Başkanlığımızın 81 il genelinde yürüttüğü gönüllülük projesi anlatıldı. Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği standımızda AFAD gönüllüsü olmak isteyenlerin başvuru kayıtları alındı.
[Devamı]
AFAD AFYONKARAHİSAR'IN 6 AYLIK EĞİTİM FAALİYET RAPORU 03 Temmuz 2017
foto
AFAD AFYONKARAHİSAR AFET BİLİNÇİNİ FAALİYETLERİ Başta deprem olmak üzere ülkemizde sıkça görülen afetlere yönelik olarak, afetlerin öncesi sırası ve sonrasında yapılacak doğru davranışların halkımıza ve öğrencilerimize kazandırılması, afet bilinci ve kültürünün aşılanması amacıyla her yıl olduğu gibi okullarda, kamu kurum ve kuruluşları özel sektör kuruluşlarına eğitim ve tatbikatlar gerçekleştirmekteyiz.
[Devamı]
Köpekli Arama Timleri Yeterlilik Sınavı Başvuruları Başladı 28 Haziran 2017
foto
Köpekli Arama Timleri Yeterlilik Sınavı Sınav İlan Tarihi: 29 MAYIS 2017 Sınav Başvuru Tarihi: 28 HAZİRAN 2017 - 27 TEMMUZ 2017 Sınav Tarihi: 02.EKİM.2017 - 30.KASIM.2017 Son Başvuru Tarihi: 27 TEMMUZ 2017 Köpekli Arama Timleri 2017 Yılı Sınav Duyurusu
[Devamı]
RAMAZAN GIDA KOLİSİ SURİYELİ MİSAFİRLERE DAĞITILDI. 21 Haziran 2017
foto
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından gönderilen 200 adet Ramazan Gıda Paketi İlimizde bulunan ihtiyaç sahibi Suriyeli ailelere dağıtıldı.
[Devamı]
Sayfalar: 12345678